Jak jsme začali

Takže základní informace o mě jste se dozvěděli v rubrice "ŘIDIČ" a další informace se budou týkat mé osoby pouze v sovislosti s mojí závislostí :-) a tou je závodění !!!!!

 Vše začalo tak, že jsme se se švagrem jeli podívat na závody rodeocrossu do Nových Lublic na severní Moravě, já jsem chtěl závodit od malička a švagr mi řekl kup auto a půjdu do toho s tebou. Takže jsem koupil auto a ze švagra se stal mechanik. Bylo to v létě 2010 a za auto jsem dal 1500 Kč . Jedná se o automobil Fiat Ritmo druhé generace o obsahu 1100ccm rok výroby zhruba 1987-88, měl přední okna v el. a senzor opotřebení destiček. I když stálo dlouho v kopřivách, tak nemělo skoro žádnou korozi. Bylo nepojízdné, ale bylo to jen něco s elektrikou už ani nevím co přesně. 
  Hned první den jsme jej se švagrem začali kompletně odstrojovat. Vše co byla váha navíc šlo pryč z auta. Poté přišly na řadu výztuhy přední nápravy a do auta jsme navařovali rám. Zavařili se všechny dveře a pod kapotu přišla navařit rozpěra tlumičů. V motoru se vyměnil olej, místo předního okna se navařilo síto, místo zadních sedaček nádrž z trabanta a chladič do kufru. A ještě nějaká kosmetika. No a v průběhu závodění mnoho dalších a dalších věcí + opravy .

Historie projektu