Novinky

Závody v Rýmařově 28.9. 2013

01.10.2013 17:38
V Rýmařově jsme skončili na 5-tém místě, né že by se nedařilo, ale je zde hodně rychlá trať a naše auto už zde na silnější soupeře nestačilo. Jinak to byly super závody na dobře upravené trati !

Nejhorší závod dosavadní kariéry

25.08.2013 11:40
23.8. 2013 v pátek jsme dokončili práce na autě a odpoledne jsme ho jeli projet jestli jede tak, jak má a jestli vše funguje - vše bylo v pořádku.  V sobotu jsem se postavil na start a auto vystartovalo jak raketa, ale po pár zhoupnutích už nechtělo jet !  Na závodech jsme 3x čistili...

Závody 27.7. 2013

30.07.2013 11:30
Závody jsou za námi, auto jelo parádně a vybojovali jsme 3. místo, takže paráda !